Nevytvářej si domněnky – 22. 3. 2023

Napsal Petr Hadač

Pozorovatel lidských příběhů a osudů. Kouč, mentor a lektor osobního rozvoje, který se učí nejen z kurzů a knih, ale také svého života.
Ahoj chlapi,
říká se, že za zeptání nic nedáš, z nějakých důvodů se ale občas nezeptáme a sáhneme po “bezpečnější”, pohodlnější alternativě: domyslíme si odpověď na nevyslovenou otázku. A rázem máme příčinu nového utrpení.
A proto třetí toltécká dohoda zní: Nevytvářej si žádné domněnky!
Návod je prostý, v praxi však narážíme na spoustu našich vnitřních věcí – emoce, známé i skryté motivace, pohodlnost, zažité vzorce chování, stud, strachy…
A tak vás zvu na večer sdílení na toto výživné téma.
Petr

 

Dejte prosím vědět, zda dorazíte.

Praktické info:
Kdy: ve středu 22. 3. 2023
Kde: Rašínova 2, 3. patro, pak se dejte DOPRAVA a hned doleva. Najdete otevřené dveře po levé ruce. Rašínova 2 je rohová budova na nám. Svobody, vstup je u zastávky šaliny č. 4 a 9. Vejdete do budovy a asi po 10 m se dáte doleva k výtahu.
Začneme v 18:00 h, končíme cca ve 21 h. Doporučuju přijít už v 17:45 h, ať se můžeme pozdravit a “přistát”. Čaj, káva a voda jsou v koučovně k dispozici.
Příspěvek na organizaci je 250,- Kč.
Díky a těším se na vás, staré známé i nové příchozí.
Buďte zdrávi,
Petr Hadač
608 470 704

Foto: innerspace.org

Také by se vám mohl líbit…

Film: Vision Quest – 25. 5. 2023

Film: Vision Quest – 25. 5. 2023

Je mi ctí pozvat vás na výjimečný film Vision Quest, který pojednává o významu, historii a současnosti hledání osobní...