Reference

Když dostanu nové doporučení a čtu si ho, tají se mi dech. O kvalitě mé práce si můžu myslet cokoliv, ale takové myšlenky vybledají vedle mínění klientek a klientů. Zde si je můžete přečíst i vy.

Martin Luňák, GFF s.r.o.

Martin Luňák, spoluzakladatel GFF Group

GFF s.r.o.

Když si položíte ty správné otázky a najdete na ně ty správné (vaše) odpovědi. Můžete najít co, jak a hlavně proč chcete v životě dělat. Pokud nevíte jak se sami sebe zeptat – obraťte se na Petra – pomůže Vám s tím, stejně tak jako mně.

Viktor Mašíček

Viktor Mašíček, programátor

masicek.net

Vision Quest pod Petrovým vedením pro mě byl zásadním životním milníkem, i díky společné kvalitní přípravě a integraci. Hlavní však je, že je skvělý člověk a do své práce dává srdce, což mi na mé cestě obrovsky pomohlo a pomáhá. Z Petra zkrátka vždy cítím autentickou otevřenost ke všem.

Vendula Pospíšilová

Vendula Pospíšilová, People Manager at IBM

IMB.com

Ač jsem neměla velkou motivaci ke koučování (aspoň jsem si to myslela), tak mi ze společného sezení vzešlo několik zajímavých cílů a hlavně domácích úkolů, které jsem přirozeně začala plnit v následujících dnech. Petr mě, jako správný kouč, na dálku kontroloval, neměla jsem ale pocit nátlaku a neměla jsem potřebu zatloukat, pokud jsem nějaký úkol neměla splněný. Koučování s Petrem mohu doporučit všem, kteří řeší jakékoliv životní situace, na které jsou rozhovory s kamarády málo a s psychologem třeba už moc

Radek Lepka, finanční ředitel ve společnosti FERMAT Group, a.s.

fermatmachinery.com

Čas věnovaný sobě je čas věnovaný svému nejlepšímu příteli v životě. Čas je ta nejdražší veličina v životě člověka, nikdo neví, kolik ho mámě a každou sekundou je ho právě o tu sekundu méně. Proto čas věnovaný práci na sobě samém a hledání svého lepšího já, je nejlépe vynaložený čas a energie.
A někdy člověk k takové práci na sobě potřebuje někoho zkušenějšího, moudřejšího, někoho, kdo je dál a může dát inspiraci, impuls, moudrou radu, zkušenost, myšlenku, nápad, jak jít dál. A pro mne to v určitý moment života byl právě Petr. A za to mu děkuji. Pro mne nenucenou formou mi ukázal, že obavy a strachy prostě do života patří a pád není prohra, ale možnost, jak si zvolit novou cestu k vrcholu a že to člověk musí zkoušet znovu a znovu, nevzdávat se a radovat se i z proher. Vždy je cesta a to je vlastně super. Inspiroval mne moudrou myšlenkou představit si co vše nejhoršího se může stát a jak se to dá nahradit. Je to úlevné a oprošťující přestat lpět na věcech a některých lidech
a uvědomit si, že vždy je nějaké řešení. A taky je bezvadné mít společné sdílení s druhými a využít
toho k přenosu zkušeností a brát si inspiraci pro životní situace a uvědomění si na tom, že člověk na věci není sám.
Díky za inspiraci jednoduchosti bytí a radosti z maličkostí a možnosti cest. Díky za tu pestrobarevnost
života.
Jo a to cestování nocí sám se sebou je taky bezva věc.

Václav Dohnal, realitní makléř

Václav Dohnal, realitní makléř

dohnalvaclav.cz

Petra znám od roku 2018, kdy byl jedním z průvodců výcviku Mužská síla. Vnímal jsem jej tehdy velmi pozitivně a také mi byl vzorem. Letos jsem jej použil jako osobního kouče. Díky tomu jsem si udělal jasno v mích projektech. Uvědomil jsem si, co je pro mě priorita a kam se potřebuji směřovat. Velmi mi to pomohlo. Děkuji ti Petře.

Kristýna Pechová, Leadership & Business Development Coach and Trainer

Hays.cz

Z Petra je cítit obrovská síla, mužnost a zároveň pokora a jemnost. Tohle je jeho nezaměnitelná kombinace. Jako ke koučovi jsem k němu měla důvěru hned od začátku a cítila se jako v bezpečném přístavu, kde přečkám bouřku, ale zároveň se naučím, jak se připravit na další průtrž. Petr má dar od života, který by měl předávat dále.

Jiří Husák

Ing. Jiří Husák, kouč, mentor, čestný člen Solární asociace

solarniasociace.cz

Petře, zažil jsem s Tebou několik silných koučovacích momentů a děkuji Ti za ně! Myslím, že jsem je mohl zažít díky Tvé velké empatii a hloubce. To Tvoje zkoumání je velká devíza. Líbí se mi Tvůj poctivý přístup k věci, empatie, upřímnost, snaha pomoci. Určitě bys byl mezi lidmi, které bych si bez váhání vzal na opuštěný ostrov! A nebo na loď! Moc se mi líbí Tvoje pozitivní energie, poctivost, lidskost… samé silné věci. Tento Tvůj krásný lidský je rozhodně obohacením pro všechny, se kterými pracuješ.

Pavel Vojtěchovský

Pavel Vojtěchovský, vedoucí týmu a analytiky, programátor

USU Software, s.r.o.

Petr mě provází výcvikem Mužská síla. Dokáže vytvořit atmosféru naprostého bezpečí a porozumění. Jeho životní zkušenosti, znalosti a praxe mu umožňují přijimat nás takové jací jsme. Právě proto je možné mu svěřit svá trápení, získat porozumění a pak společně nalézt kroky, které vedou k cíli. Otevřenost, upřímnost, porozumění a nadhled jsou vlastnosti, které spolu s vnitřní silou a empatií dělají s Petra člověka, který má mou plnou důvěru. Osobně oceňuji především jeho praktický přistup k poznávání/lečení/terapii. Neztrácí čas dlouhým mluvením, přesvědčováním, vysvětlováním. Místo toho zadá praktický úkol, při jehož plnění si na to všechno přijdete sami. A takovéto osobně získané a každou buňkou těla prožité zkušenosti, jsou pro skutečné změny v životě/terapii ideální. Já jsem díky praktickým cvičením, kterými nás Petr provedl, pochopil v čem spočívají mužské kvality. Díky jeho vedení jsem našel způsob jak překonat samotu a tvořit opravdová hluboká přátelství. Našel jsem opět sílu, směr a radost v životě. A na závěr, podle mého názoru, to nejdůležitější: Petr tuhle práci dělá RÁD.

Vladimír Bartl

Vladimír Bartl, Business Development

Smartlook.com

"S Petrom som sa prvýkrát stretol na Mužskom Kruhu - stretnutí, ktoré pravidelne organizuje so zámerom posilnenia mužskej energie zúčastnených. Už od začiatku ma upútal jeho nadhľad a spôsob akým dokáže naslúchať, ale aj zdieľať svoje myšlienky, množstvo skúseností a nezaujatý pohľad, ktorým ovplýva. Časom sme sa dohodli aj na koučovaní. Môžem úprimne povedať, že už prvé stretnutie mi zásadne pomohlo ukotviť oblasť, ktorú som v daný moment potreboval vyriešiť a zmenilo moje vnímanie situácie. Schopnosť pozorovať čo je povedané medzi riadkami a pokladať trefné otázky - to je schopnosť kouča, kotrý Vám pomôže nájsť tie Vaše neľahké, no potrebné odpovede. Ďakujem Ti Peťo a prajem veľa ďalších úspechov."

Richard Šufliarsky

Richard Šufliarsky, Head of ECM unit at Datalan

Vision Quest som si prežil v lete 2020. Pod Petrovým vedením mi to všetko dávalo zmysel a zapadalo do seba ako skladačka. Vyhovuje mi jeho priamočiarosť a navádzanie na kladenie si tých správnych otázok. Oceňujem spôsob prípravy a spätnú väzbu po návrate z Vision Questu. Pomohol mi pozrieť sa na veci z toho správneho uhla a ukázal mi to čo som prehliadal, alebo nie celkom vnímal.

Filip Širůček

Filip Širůček, IT specialista

filipsirucek.cz

S panem Hadačem jsem měl několik sezení a musím říct, že mně tato setkání pomohla ve dvou rovinách. Ta první byla, že jsem se dozvěděl něco nového o sobě, zejména v tom jak uvažuji o sobě ale i světě. No a ta druhá byla, že jsem získal nemalou podporu v době kdy se mně nedařilo, dodalo mně to potřebnou energii a motivaci věci nevzdávat a pokračovat v akci. No a co se týká osoby pana Hadače musím říct, že si získal moji důvěru v tom, že se mu můžu otevřít, že mě vyslechne a nebude hodnotit. Takže Díky.

Jan Kahle

Jan Kahle, podnikatel a hudebník

RadkaTaran.cz

Koučing s Petrem mi pomohl v sobě najít odpovědi ke kterým se mi nedařilo samotnému dostat. Zvědomil jsem si podstatné záležitosti, o kterých jsem si myslel, že jsou zapomenuté nebo že je vůbec nevím. Během dvou sezení jsem dostal vše pro co jsem si přišel. A šlo to velice příjemně a snadno. Dostal jsem konkrétní odpovědi a návody jak s nimi naložit. Petr umí skvěle naslouchat, nacítit se a vytvořit prostor důvěry. Zná účinné a zábavné techniky, které pomáhají najít potřebné střípky vědění a ukotvit celkový nalezený obraz.

Martin Zákostelský

Martin Zákostelský

MartinZakostelsky.cz

Děkuji ti, Petře, za tvoje koučování. Jako vyškolený kouč jsem byl zvědavý, zda se během našeho sezení dokážu dostat z role kouče (která mi občas za podobných situacích naskakuje na pozadí) a plně se ponořit do svého osobního procesu. Musím říci, že se to plně povedlo. Získal jsem do svého tématu hlubší vhledy a ukázaly se mi vzorce, které jsem do té doby neviděl. Na tvém přístupu se mi líbí, že stavíš koučovaného na první místo a jsi schopen ustoupit stranou a dát klientovi plný prostor, který potřebuje. Cítil jsem se během sezení naprosto bezpečně. Děkuju taky za představení nové zajímavé koučovací metody, kterou jsem do té doby neznal.

Jaroslav Hejda

Jaroslav Hejda

Ahoj všem chlapům.

Jmenuji se Jaroslav Hejda, je mi 68 let a zúčastnil jsem se výcviku Přestaň být hodým klukem v Brně 2020. V životě jsem jezdil na různé akce, jógu, tanec pěti rytmů, meditace atd.
Ovšem tady jsem se dostal do skupiny mužů, musel jsem se projevovat jako muž a hledat sám sebe.
Poznával jsem, co se ve mně děje, čím je to ovlivněno a na čem jsem závislý. Také jsem se učil věci, které hodný kluk nedělá, i ve vztahu k rodině i k ostatním lidem.
Učil jsem se projevovat svoji mužskou sílu a odhodlání překonávat překážky.
Z mého zpětného pohledu to bylo pro mne velice dobré. Velmi pozitivně vnímám podporu mužů a Petra Hadače.
Mezi muži se mi dostalo velkého docenění a podpory, jaké jsem v životě neměl.
Práci, znalosti i přístup Petra Hadače k lidem hodnotím velmi kladně, čerpám z toho doposud.

Martin Mžíček, fotograf

Martin Mžíček, fotograf, manažer výroby a nákupu

martinmzicek.cz

Petra jsem si našel na internetu mezi spoustou dalších koučů a hned jsem věděl, že je to on. Petr je velmi upřímný, klidný, naslouchající a motivující kouč (ale hlavně člověk), se kterým se vždy rád setkám a vždy mi naše setkání v něčem pomůže.

Milan Křetinský, Muž na cestě

Milan Křetinský, Muž na cestě

Není třeba květnatých vět, je třeba přijít, zažít a naplno prožít, pak se začnou dít věci. A u toho všeho chcete mít vedle sebe někoho, kdo vás tím provede. A tím někým, koho chcete mít vedle sebe jako průvodce je pro mě Petr. Díky Petře.

Firmy, ve kterých jsem koučoval a/nebo školil

GRiT
KPMG
Mergon Czech s.r.o.
Culture Matters
Siemens
UMYEM
Renocar
GGB
Forejtek Dental Lab
Gepard Truck

Kontaktujte mě dnes

 

To už je první krok kýženým směrem! Vše ostatní vyjasníme spolu.

Ať už přesně víte, čeho potřebuje dosáhnout nebo jen víte, že současný stav chcete zkrátka změnit.

Udělejte to dnes, protože čím dříve začnete, tím dříve a snadněji dojdete do cíle.