Neber si nic osobně – 8. 3. 2023

Napsal Petr Hadač

Pozorovatel lidských příběhů a osudů. Kouč, mentor a lektor osobního rozvoje, který se učí nejen z kurzů a knih, ale také svého života.
Dobrý den, pánové,
říká se “Co se tě dotýká, to se tě týká.” A druhá toltécká dohoda zní “Neber si nic osobně”. Zdánlivě se vylučující teze se báječně doplňují.
Názory druhých na mou osobu, mé potřeby a hodnoty bych si neměl brát osobně z toho důvodu, že se jedná o JEJICH názor. Nebo si doplňte “světonázor”. A co slyším nebo čtu je ještě k tomu interpretace. Svou roli také hrají komunikační filtry. Ale to je už trochu jiné téma.
Když se mě něco dotýká, patrně to spíš poukazuje na něco skrytého, schovaného za příliš plytkým uvažováním, rychlými reakcemi a závěry. Pak stojí za to dotčené prozkoumat. Často jde o vnitřní konflikt s nějakým nefunkčním přesvědčením.
V dohodě “Neber si nic osobně” se skrývá obrovská síla a svoboda. Přijďte ji objevovat a/nebo prohlubovat.
Petr

Dejte prosím vědět, zda dorazíte.

Praktické info:
Kdy: ve středu 8. 3. 2023
Kde: Rašínova 2, 3. patro, pak se dejte DOPRAVA a hned doleva. Najdete otevřené dveře po levé ruce. Rašínova 2 je rohová budova na nám. Svobody, vstup je u zastávky šaliny č. 4 a 9. Vejdete do budovy a asi po 10 m se dáte doleva k výtahu.
Začneme v 18:00 h, končíme cca ve 21 h. Doporučuju přijít už v 17:45 h, ať se můžeme pozdravit a “přistát”. Čaj, káva a voda jsou v koučovně k dispozici.
Příspěvek na organizaci je 250,- Kč.
Díky a těším se na vás, staré známé i nové příchozí.
Buďte zdrávi,
Petr Hadač
608 470 704

Foto: innerspace.org

Minulá témata

Hranice – 3. 4. 2024

Hranice – 3. 4. 2024

Naše osobní hranice ohraničují prostor, do kterého bychom pustíme jen někoho, jen někdy a za námi určených podmínek....