Web

design hobby grafika radost site v DIVI

Hobby. Baví mě to. Expert nejsem. Úcta a respekt profi webařům.

Používám šablonu DIVI 4.0 a pár pluginů vytvořených přímo pro DIVI.

Umím pracovat i s Elementorem a Mioweberm.

Přátelé mě přesvědčili, ať tuto svou práci nabízím. Nuže, tak ano. V době, kdy nemohu pracovat se skupinami lidí, mám na to i čas.

Pokud chcete vytvořit web ode mě, pak vězte, že vám ho rád vytvořím a ukážu vám, jak si dále dotvářet beze mě. Jak jednoduš doplňovat články, ale i další podstránky. V případě složitějších věcí vám rád pomohu i do budoucna, to ano, ale mým primárním záměrem vždy bude to, abyste měli hezký web a už mě dál nepotřebovali.

 

petrhadac.com

Ano, tento web si dělám sám. To abych si připomínal, že kovářova kobyla a ševcova žena… Ne, snad to není tak zlé.

visionquest.cz

Další z mých webů, dedikovaný procesu hledání vize.

visionquest.sk

Další z mých webů, dedikovaný procesu hledání vize.

journeyofhero.eu

Seberozvojový projekt pro muže ze srdce i hlavy Jozefa Mihališina, se kterým pomáhám. Toto není příklad mé práce v pravém slova smyslu, protože naprostou většinu toho, co na něm vidíte, vytvořil Jozef. Můj příspěvek je tady více konzultační než v klikací práci. Ale patří sem také.

miroslavacirtkova.cz

Web pro mou kolegyni a kamarádku, koučku NLP a arte-terapeutku, krásnou duši a moudrou ženu jsem dělal opravdu rád a s radostí z toho, že ho dělám podle toho, jak Mirku vnímám. A podle barev, které si sama zvolila.

luciaslamova.cz

Web pro mou kolegyni a kamarádku, koučku NLP.

kreia.cz

Můj život se díky jedné úžasné ženě propojil s kulturou. KREIA group dělá mravenčí práci pro kulturu, ale také pro sport, turismus a další odvětví. Z jejich práce těží celá naše společnost. Jsou to neviditelní hrdinové všedního dne.

culturematters.cz

Tento web je postavený na brněnské šabloně Mioweb. Tvořil jsem ho před pár lety a už do něj nepřispívám. Stále mi přijde pěkný 🙂
Se šablonou Mioweb už nepracuju, ale pokud vy ano, umím vám s ní pomoct též.

Líbí se vám a chcete taky hezký web? Napište mi:

6 + 14 =

We won’t spam!