Umění ne – 5.10.2022

Napsal Petr Hadač

Pozorovatel lidských příběhů a osudů. Kouč, mentor a lektor osobního rozvoje, který se učí nejen z kurzů a knih, ale také svého života.
Ahoj chlapi,
pamatujete si na to, jak jste v dětství nesměli odmlouvat? Určitě ano. Nuže, ono to mělo svůj důvod, ale kritický moment je už v základu takové situace, ve které jsme se do odmlouvání pustili. Když mi dnes dítě odmlouvá, dál mu ukazuju, že domluva je možná. Že jeho NE je obvykle podnět k diskuzi a jen v určitých naléhavých a dobře vysvětlených situacích pro diskuzi prostor není. Bez ztráty elementární úcty.
A právě ztráta úcty a respektu patří mezi důvody, proč se naučíme mít strach říkat NE. Důvodů je víc a možná se k nim dostaneme na kruhu. Neumět říkat NE je jedna z největších děr, kterou se naše mužská síla ztrácí.
Pojďme se na to téma sejít v kruhu. Řekně tomu své ANO, ostatním věcem NE a přijďte. Bude to výživné, jako každé naše setkání.

Dejte vědět, zda dorazíte. Díky a těším se,

Praktické info:
Kdy: ve středu 5.10.2022
Kde: Rašínova 2, 3. patro, pak se dejte DOPRAVA a hned doleva. Najdete otevřené dveře po levé ruce. Rašínova 2 je rohová budova na nám. Svobody, vstup je u zastávky šaliny č. 4 a 9. Vejdete do budovy a asi po 10 m se dáte doleva k výtahu.
Začneme v 18:00 h, končíme cca ve 21 h. Doporučuju přijít už v 17:45 h, ať se můžeme pozdravit a “přistát”. Čaj, káva a voda jsou v koučovně k dispozici.
Příspěvek na organizaci je 250,- Kč.
Díky a těším se na vás, staré známé i nové příchozí.
Buďte zdrávi,
Petr Hadač
608 470 704

Také by se vám mohl líbit…

Pálivé téma – 24. 1. 2024

Pálivé téma – 24. 1. 2024

Ahoj chlape, jaké je v posledních dnech tvé nejpálivější téma v životě? Bude to téma více z nás? Najdeme se v něm...