Dospělost muže – 21.9.2022

Napsal Petr Hadač

Pozorovatel lidských příběhů a osudů. Kouč, mentor a lektor osobního rozvoje, který se učí nejen z kurzů a knih, ale také svého života.
Nazdar pánové,
první naše setkání už bude podzimní a podzim je ve znamení finální sklizně toho, co jsme zaseli na jaře a opečovávali v létě. Nejen v průběhu roku, ale i v životě. V dospělosti sklízíme to, co jsme dostali v dětství a zvládli v pubertě. A co si budeme povídat, mnoho z nás se v dospělosti probudilo s pocitem, že se cosi důležitého nestalo, co se stát mělo a tajně jsme v to doufali. Že dospělost není jen plnoletost. Že nás život zve k něčemu většímu než k právní odpovědnosti a politickým volbám. A že se nám téma dospělosti coby pojmu s významem stále vrací, v každém věku.
Pojďme se tedy do tématu dospělosti ponořit.
Dejte prosím vědět, zda přijdete.
Praktické info:
Kdy: ve středu 21.9.2022
Kde: Rašínova 2, 3. patro, pak se dejte DOPRAVA a hned doleva. Najdete otevřené dveře po levé ruce. Rašínova 2 je rohová budova na nám. Svobody, vstup je u zastávky šaliny č. 4 a 9. Vejdete do budovy a asi po 10 m se dáte doleva k výtahu.
Začneme v 18:00 h, končíme cca ve 21 h. Doporučuju přijít už v 17:45 h, ať se můžeme pozdravit a “přistát”. Čaj, káva a voda jsou v koučovně k dispozici.
Příspěvek na organizaci je 250,- Kč.
Díky a těším se na vás, staré známé i nové příchozí.
Buďte zdrávi,
Petr Hadač
608 470 704

Také by se vám mohl líbit…

Film: Vision Quest – 25. 5. 2023

Film: Vision Quest – 25. 5. 2023

Je mi ctí pozvat vás na výjimečný film Vision Quest, který pojednává o významu, historii a současnosti hledání osobní...