Síla ve vlastním středu – 14. 6. 2023

Napsal Petr Hadač

Pozorovatel lidských příběhů a osudů. Kouč, mentor a lektor osobního rozvoje, který se učí nejen z kurzů a knih, ale také svého života.
Ahoj chlapi,

mnohé mužské otázky krouží kolem jednoho bodu – kolem našeho vlastního středu, pevného bodu, který potřebujeme vnímat, cítit, posilovat, uzdravovat a naslouchat mu. Je to místo, které má mnohé odpovědi na momentální situaci a umí pracovat s naší vizí. A není to naše srdce, byť se to nabízí a je samozřejmě nenahraditelně důležité. Mám na mysli náš fyzický střed, energetický střed, bod rovnováhy, tan-tien. Jednoduše břicho. Klid a síla tohoto opěrného bodu jsou důležité. Bez nich máme tendenci v životě plápolat, jít s velkou nejistotou, nedůvěrou, úzkostí.

Jak jste na tom s vaším středem?

Jako vždy mi prosím dejte vědět, kdo přijdete, ať s vámi počítám.
Petr
Praktické info:
Kdy: ve středu 14. 6. 2023
Kde: Rašínova 2, 3. patro, pak se dejte DOPRAVA a hned doleva. Najdete otevřené dveře po levé ruce. Rašínova 2 je rohová budova na nám. Svobody, vstup je u zastávky šaliny č. 4 a 9. Vejdete do budovy a asi po 10 m se dáte doleva k výtahu.
Začneme v 18:00 h, končíme cca ve 21 h. Doporučuju přijít už v 17:45 h, ať se můžeme pozdravit a “přistát”. Čaj, káva a voda jsou v koučovně k dispozici.
Příspěvek na organizaci je 250,- Kč.
Díky a těším se na vás, staré známé i nové příchozí.
Buďte zdrávi,
Petr Hadač
608 470 704

Foto: myriams-fotos, Pixabay

Minulá témata

Hranice – 3. 4. 2024

Hranice – 3. 4. 2024

Naše osobní hranice ohraničují prostor, do kterého bychom pustíme jen někoho, jen někdy a za námi určených podmínek....