Rozhodnost – 28. 6. 2023

Rozhodnost, Mužský kruh, Brno, Petr Hadač

Napsal Petr Hadač

Pozorovatel lidských příběhů a osudů. Kouč, mentor a lektor osobního rozvoje, který se učí nejen z kurzů a knih, ale také svého života.

Ahoj chlapi,

rozhodnost je bezesporu jedna z typicky maskuliních kvalit, které z nás dělají muže a které od nás očekávají ženy. Nerozhodný muž to má těžké ve všech oblastech života. …ještě něco je potřeba dodat, aby bylo jasné, že tohle téma je fakt důležité? 🙂

Jestli váháte, zda přijít, udělejte pokus: rozhodněte se pocitově a velmi rychle. Vy víte, jestli chcete nebo nechcete přijít (případně jestli můžete/nemůžete). A hlasitým ano/ne si jen potvrdíte, že to tak je.

Pokud jste si řekli ano, tak jako vždy mi prosím dejte vědět, že přijdete, ať s vámi počítám. A pak už je přijděte a svého rozhodnutí nelitujte.

Těším se na letní závěr 9. ročníku těchto našich společných mužských kruhů!

Petr
Praktické info:
Kdy: ve středu 28. 6. 2023
Kde: Rašínova 2, 3. patro, pak se dejte DOPRAVA a hned doleva. Najdete otevřené dveře po levé ruce. Rašínova 2 je rohová budova na nám. Svobody, vstup je u zastávky šaliny č. 4 a 9. Vejdete do budovy a asi po 10 m se dáte doleva k výtahu.
Začneme v 18:00 h, končíme cca ve 21 h. Doporučuju přijít už v 17:45 h, ať se můžeme pozdravit a “přistát”. Čaj, káva a voda jsou v koučovně k dispozici.
Příspěvek na organizaci je 250,- Kč.
Díky a těším se na vás, staré známé i nové příchozí.
Buďte zdrávi,
Petr Hadač
608 470 704

Foto: Karl Fredrickson, Unsplash

Také by se vám mohl líbit…

Stud – 7. 11. 2023

Stud – 7. 11. 2023

Ahoj chlapi. Stud za svoje potřeby. Stud za svoje slabosti. Stud za věci, které jsi udělal. Stud za věci, které jsi...