Podnikatelská vize? Samozřejmě!

Napsal Petr Hadač

Pozorovatel lidských příběhů a osudů. Kouč, mentor a lektor osobního rozvoje, který se učí nejen z kurzů a knih, ale také svého života.

Úspěšný podnikatel je více či méně i vizionář. Ví, kam směřuje, co je jeho hlavní cíl a jaké dílčí cíle jsou jemu podřízené. Když v tom má jasno, dělá k jejich dosažení vědomé i nevědomé kroky.

Co Vám nabízím, je způsob, jak v sobě kultivovat dovednosti spojené s vizionářstvím – schopnost udělat si v životě či podnikání inventuru, napojit se na zdroj inspirace, získat nadhled, opustit nefunkční vzorce a zátěže, posilovat vhledy, představivost, zintenzivnit osobní zrání. Tento způsob pomohl nejen mně, ale i mnohým dalším. A to kromě podnikání i v osobním životě.

Například podnikatel a kamarád Stanislav Ličko napsal od svého Vision Questu 3 knihy a výrazně změnil způsob svého podnikání. Našel to, co je v něm pro ostatní nejužitečnější. Začal pracovat s lidmi vlastním způsobem, který může dělat snad jen on.

Zvu Vás tímto na Vision Quest – hledání vize, který proběhne v červenci v srdci Slovenska a v srpnu na severu Moravy. Jedná se o jedenáctidenní pobyt v přírodě, během kterého se dostanete hluboko do sebe, vyjasníte si důležité věci, najdete odpovědi na klíčové otázky a možná si odnesete otázky nové, které ve Vás budou dál živit zvídavost a cílevědomost.

Lidé chodí na Vision Quest z různých důvodů, ale jedno mívají společné, chtějí vědět, kam jdou a případně kudy. Co už jim neslouží, co je zdrojuje, co jim dává smysl. Více informací najdete na webových stránkách visionquest.sk nebo visionquest.cz.

Budu se těšit na kus naší společné cesty,

Petr Hadač

PS: Zajímá mě, jakými způsoby získáváte nadhled a vizi Vašeho směru Vy.

Také by se vám mohl líbit…

Dysfunkční přesvědčení

Dysfunkční přesvědčení

Běžně děláme práci, která nás vůbec nebaví. Tím nemyslím jednotlivé úkony, ale zaměstnání jako takové. Děláme práci podle toho, co jsme vystudovali. Vystudovali jsme něco podle toho, kam jsme měli šanci se dostat a prodloužit si mládí…

0 komentáøù

Pøidat komentáø

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *