Jak tvořit svou vlastní cestu – 3. 5. 2023

Napsal Petr Hadač

Pozorovatel lidských příběhů a osudů. Kouč, mentor a lektor osobního rozvoje, který se učí nejen z kurzů a knih, ale také svého života.
Ahoj chlapi,
jedna z věcí, které se občas bojíme, je, že vyšší moc ovládne náš život a my se staneme obětí. Ať už to je osud, politici, šéf v práci, partnerka, inflace, válka, nedostatek čehokoliv. Jak se z role oběti vymanit? Stát se tvůrcem situace a hybatelem změn.
Být tvůrce své vlastní cesty je klíčová lidská dovednost, která je nepostradatelnou součástí života dospělého jedince. Všímám si u sebe i druhých, jak snadné je upadnout do iluze, že “nenadělám nic”. Nechat se vláčet sledem událostí nebo jen čekat, co se stane, je vyčerpávající. A na toto téma vlastní cesty se na dalším kruhu podíváme. Věřím, že to bude nabíjející, posilující a inspirativní večer.
A jako vždy mi prosím dejte vědět, kdo přijdete, ať s vámi počítám.
Petr
Praktické info:
Kdy: ve středu 3. 5. 2023
Kde: Rašínova 2, 3. patro, pak se dejte DOPRAVA a hned doleva. Najdete otevřené dveře po levé ruce. Rašínova 2 je rohová budova na nám. Svobody, vstup je u zastávky šaliny č. 4 a 9. Vejdete do budovy a asi po 10 m se dáte doleva k výtahu.
Začneme v 18:00 h, končíme cca ve 21 h. Doporučuju přijít už v 17:45 h, ať se můžeme pozdravit a “přistát”. Čaj, káva a voda jsou v koučovně k dispozici.
Příspěvek na organizaci je 250,- Kč.
Díky a těším se na vás, staré známé i nové příchozí.
Buďte zdrávi,
Petr Hadač
608 470 704

Foto: enthusiasticartist.com

Minulá témata

Hranice – 3. 4. 2024

Hranice – 3. 4. 2024

Naše osobní hranice ohraničují prostor, do kterého bychom pustíme jen někoho, jen někdy a za námi určených podmínek....