Postavit se za sebe – 16. 1. 2024

mužský kruh Brno Petr Hadač

Napsal Petr Hadač

Pozorovatel lidských příběhů a osudů. Kouč, mentor a lektor osobního rozvoje, který se učí nejen z kurzů a knih, ale také svého života.

Ahoj chlapi,

doba je už dlouho velmi nejistá a my potřebujeme být o to více vnitřně silní. Sebejistota a sebedůvěra pramení mimo jiné i ze schopnosti postavit se za sebe, za své potřeby. Vědět, že to pokaždé zvládneme, že to není problém. No často se tak neděje. Snažíme se vycházet kdekomu vstříc, čekáme na to, co ten druhý, co na to ostatní, až se vyjádří poslední, až jak se vyvinou okolnosti. Chybí nám vůle jít za svým, máme obavy z konfliktů, chceme být vždy hodní, naší dopřednosti chybí tah…

Schopnost postavit se za sebe má přímý vliv na sebeprosazení, seberealizaci a další věci, bez kterých je život jako plavba lodě bez kapitána.

Ať už vás to trápí denně nebo jen občas, přijďte posdílet své zkušenosti a nasát rozhodnost v kruhu.

Dejte prosím vědět, kdo přijdete.

Těším se na naše setkání po delší době.

Petr

Praktické info:
Kdy: v úterý 16. 1. 2024
Kde: Rašínova 2, 3. patro, pak se dejte doprava a hned doleva. Najdete otevřené dveře po levé ruce. Rašínova 2 je rohová budova na nám. Svobody, vstup je u zastávky šaliny č. 4 a 9. Vejdete do budovy a asi po 10 m se dáte doleva k výtahu.
Začneme v 18:00 h, končíme cca ve 21 h. Doporučuju přijít už v 17:45 h, ať se můžeme pozdravit a “přistát”. Čaj, káva a voda jsou v koučovně k dispozici.

Odkaz na fb událost:

Příspěvek na organizaci je 350,- Kč.

Petr Hadač

Minulá témata

Hranice – 3. 4. 2024

Hranice – 3. 4. 2024

Naše osobní hranice ohraničují prostor, do kterého bychom pustíme jen někoho, jen někdy a za námi určených podmínek....